KDE FOTÍM

Po niekoľkých rokoch fotenia počas ktorých som mala možnosť si vyskúšať rôzne prostredia som zistila, že mojou najsilnejšou stránkou a miestom, kde sa cítim vždy dobre, kde cítim energiu a inšpiráciu je jednoznačne neupravená príroda. Tam to všetko vidím, cítim, dýcham, tam to naozaj viem.

Často kladená otázka: Čo znamená Alafeta?

Názov Alafeta vznikol z mojej fascinácie k škaredo znejúcim slovám a z radosti experimentovať
s pravidlami. Fascinuje ma totižto krása, ktorá nie je prvoplánová, ktorá nie je zrejmá na prvý pohľad, ktorá je naozajstná, ktorej podstata vychádza z obsahu, nie z obalu. A tak ma fascinovalo naplniť ničnehovoriaci škaredo znejúci zhluk písmen obsahom, ktorý k slovu Alafeta vytvorí nové asociácie a dá mu identitu.

dsfadsfsadf

Experimentujem tak s marketingovou idylkou krásnych vecí a ignorujem znaky dobrej značky, ktorá má byť zrozumiteľná, zmysluplná, ľahko zapamätateľná a ľahko vysloviteľná. Robím to preto, aby som bola naozajstná, tak ako to dúfam robím aj vo fotkách - ignorujem pravidlá a postupy dokonalej kompozície, dokonalých miest, aby som tak prebudila city vo vašich príbehoch. Neznamená to, že moje fotky nemajú byť pekné, znamená to, že chcem viac ako iba pekné fotky.

Ak máte na mňa nejaké ďalšie otázky, máte záujem o fotenie, chcete vedieť aký mám cenník alebo mi len tak chcete napísať, prosím urobte to :).