Ahojte,

som Michaela a tvorím pod značkou Alafeta.

Prostredníctvom fotografií Ti pomôžem udržať stále živé spomienky na Tvoje výnimočné dni (svadobné a rande fotografie) alebo radostné životné obdobia (tehotenské a rodinné fotografie).

Na fotografii milujem, ak sú obrázky plné života, atmosféry a krásy. Dávam si záležať na práci so svetlom (ktoré je pre mňa nekonečnou inšpiráciou), na zachovaní prirodzenosti, na citlivom spracovaní farieb a na tom, aby ste sa pri fotení necítili byť nútení do póz, do ktorých nechcete.

Ak teda túžite po prirodzených fotografiách s kvalitným a vkusným prevedením, budem veľmi rada, ak ma kontaktujete :).

Často kladená otázka: Čo znamená Alafeta?

Názov Alafeta vznikol z mojej fascinácie k škaredo znejúcim slovám a z radosti experimentovať
s pravidlami. Fascinuje ma totižto krása, ktorá nie je prvoplánová, ktorá nie je zrejmá na prvý pohľad, ktorá je naozajstná, ktorej podstata vychádza z obsahu, nie z obalu. A tak ma fascinovalo naplniť ničnehovoriaci škaredo znejúci zhluk písmen obsahom, ktorý k slovu Alafeta vytvorí nové asociácie a dá mu identitu.

Experimentujem tak s marketingovou idylkou krásnych vecí a ignorujem znaky dobrej značky, ktorá má byť zrozumiteľná, zmysluplná, ľahko zapamätateľná a ľahko vysloviteľná. Robím to preto, aby som bola naozajstná, tak ako to dúfam robím aj vo fotkách - ignorujem pravidlá a postupy dokonalej kompozície, dokonalých miest, aby som tak prebudila city vo vašich príbehoch. Neznamená to, že moje fotky nemajú byť pekné, znamená to, že chcem viac ako iba pekné fotky.

NAJNOVŠIE NA INSTAGRAME